най-яката покемон РПГ игра
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Друг по-интересен форум

Go down

Друг по-интересен форум Empty Друг по-интересен форум

Писане  Amphar0s Вто Мар 15, 2011 2:59 am

Добър ден ! Тъй като този форум явно е замрял, предлагам на хората, които харесват фентази приключения да играят това : http://magickingdom.aforumfree.com/. Извинявам се за това, което ще кажа, но този форум е скучен, а Адимът явно не знае, какво е РПГ. Един ред не е РПГ. Трябва да се пишат поне 4-5 реда МИНИМУМ, а като гледам, колко грешки допускат Админа просто нямам коментар... Та относно този форум (http://magickingdom.aforumfree.com/) той е за хора, които могът да напишат 10 реда история и описание. Аз също съм нов там, но сезапознах няколко играча. Името ми е Ранрот Лорворо и който се регистрира ако може да ми прати ЛС, за да се запознаем и в РПГ-то. Сега и малко информация. В играта всичко се развива през около 1000 година, тоест няма машини и т.н. Парите са жълтици, а не като тук левове (което е просто дебилно измислено(говоря за този форум)). Има 5 вида раси. Основната са хората. След това са елфите. Те са магически същества с остри уши, живеещи в гората. Кожата им е бледа, а косите им почти винаги са руси. Те са мъдри, но и самолюбиви и са високи колкото човек. След това са киридреите. Те също са магически същества приличащи на хората, но имат рога, а когато са ядоссани,очите им тават жълти. След това са наритата. Те са дребни човечета (неповече от 165 см) с уши и опашка на животно (предимно бозаиници). Последната раса са бизарите. Те са полухора-полуживотни. Имат козина и също като наритата те съответстват на животни.
Има 7 вида елементи. Това са въздух, вода, огън, земя, тъмнина, светлина и етер. Може да се питате какво ще е етер. Ами това са магии, от които повечето се с лечебни своиства, но имат и нападателни заклинания. За да правите магии трябва да имате руна със съответният елемент. Това е кръгал, малък символ, на някоя от частите на тялото (не бъдете перверзни). По нататък в играта получавате и втора руна. Имате и оръжие по свой избор. То може да е меч. брадва или каквото ви роди умът. След като си направите героят трябва да изчаката Админът да ви одобри (Админът е жена). След като започнете игра, Вие отивате първо в столицата на играта (Мираназ). Там започвате своето обучение на магиите. Можете да ходите и на работа. Има различни часове. Първокурсиците учат : видовете магии (според елемента, но можете и да посещавате другите елементи. На пример вашата руна е вода и все още нямате втора руна и отивате на огнени магии. Естествено те ще са по-слаби.), отвари , летене, зоология, билкология. След като вдигнете определено ниво, отивате на мисия. Да ви предопредя (поне четох, че е така в постовете), мисиите са дълги поне по един месец изтинско време.
Е горе-долу това представлява форума. Приятна игра.
Amphar0s
Amphar0s

Брой мнения : 496
Join date : 02.08.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите